Jsme dvě kamarádky Eva a Lucie s vášní pro krásné a nadčasové interiéry. Učaroval nám švédský přístup k životu „lagom“, který v překladu znamená ani málo, ani moc, prostě tak akorát. A co jiného jej splňuje než jednoduchý interiér s pár dobře zvolenými autorskými kousky. Rády bychom skvěle řemeslně zpracované doplňky z těch nejlepších materiálů dopřály i vám.

Pro LE CONCEPT pečlivě vybíráme produkty, které spojuje originalita a kvalita materiálu i zpracování. Nabízíme dosud neobjevená studia a autory, jejichž doplňky dodají vašemu interiéru jedinečný a odvážný výraz. V naší nabídce postupně najdete také přírodní kosmetiku a autorské módní doplňky, jež podtrhnou vaši individualitu a výjimečnost.

Jsme tu pro vás, pokud potřebujete poradit s výběrem, nebo rovnou zařídit celý interiér. Při navrhování interiérů spolupracujeme s podobně naladěnými architekty. Do budoucna se chceme věnovat také vlastním autorským produktům s použitím dostupných přírodních materiálů, které by vznikaly v místních tradičních řemeslných dílnách.

Budeme rády, pokud se na nás obrátíte i v případě, že u nás nenajdete to pravé. Neváhejte se ozvat, pokud hledáte něco speciálního, společně určitě něco vymyslíme.

Lucie Božková a Eva Konečná

LE CONCEPT

Updating…
  • Žádné produkty v košíku.
×

přihlásit se k odebírání

newsletteru

    e-mail


    Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.